Херсон

Інвестиції в майбутнє Олешківського району

22.05.2019 Среда 19:44  


Сьогодні, 22 травня, в ході підготовки до проведення 42 сесії районної ради відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань науки, освіти, культури, молоді, спорту та взаємодії із ЗМІ під головуванням Георгія Журавка.

У роботі постійної комісії брали участь голова районної ради Павло Потоцький, радники Лариса Снігур та Людмила Шелудько, директор комунальної установи «Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району» Олешківської районної ради Микола Литвиненко, його заступник Іван Сухацький.

Відповідно до порядку денного членами комісії було розглянуте питання щодо внесення змін та доповнень до районної програми «Розвиток освіти Олешшя – інвестиції в майбутнє району» на 2018-2019 роки.

Депутати та запрошені заслухали доповідь начальника управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Під час детального обговорення розділів програми депутати Роман Чухалов, Людмила Паролова, Олександр Скибінський, Іван Сухацький, Микола Литвиненко вносили пропозиції та доповнення.

В результаті обговорення та дискусії дане питання із депутатськими доповненнями було погоджене та рекомендоване для розгляду на постійній комісії з питань планування, бюджету, фінансів і сесії районної ради.

Джерело